Neděle 12.7. Bořek
Menu

Běžci obsadí karlovarské letiště

Běžci obsadí karlovarské letiště

foto: KV

22. 06. 2020 - 07:24

RunCzech připravil pro širokou veřejnost možnost zaběhat si na originálních místech, kde se za normálních okolností neproběhnete. První série závodů proběhne v Karlových Varech.

V sobotu 27. června odstartuje ve 21:00 na karlovarském letišti Sunset Run na pět kilometrů. Natěšení běžci si tak po dlouhých měsících užijí startovní čísla s čipem, který jim změří oficiální čas, a také na medaili v cíli. Atmosféru podpoří zacházející slunce a hlavně unikátní trasa – letištní dráha.

V neděli 28. června si mohou svou pětku zaběhnout ranní ptáčata, jelikož v 8:30 odstartuje Breakfast Run. Pak už bude letiště patřit hobby běžcům, celým rodinám a hlavně dětem. Bambini Run pro ty nejmenší bude zahájen v 9:45, okolo 10. hodiny předvede leteckou akrobatickou show pilot Red Bull Air Race Petr Kopfstein, Sérii uzavře dm Family Run na 3 kilometry, startuje v 10:30. Poslední dva běhy nejsou závodní, přesto bude všechny účastníky v cíli čekat dárek.

Závodníci si své číslo si vyzvednou na check-inu, projdou kontrolním rámem ke gatu a po trase je povedou letištní auta Follow me. Registrace jsou již otevřené na www.runczech.com a kapacita běžců na každý závod je omezená.

0 komentářů

Další články