Dnes:16°C

Zítra:23°C

Úterý 4.8. Dominik
Menu

Region Card Turisté se do Karlových Varů vrací

Turisté se do Karlových Varů vrací

foto: Pixabay

10. 09. 2019 - 10:04

Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD je na světě čtvrtým rokem a za dobu své existence si získala pevné povědomí mezi návštěvníky města Karlovy Vary i celého Karlovarského kraje. Turisté, kteří si v předešlých letech kartu koupili, se do regionu vrací a opět využívají jejích služeb.

Dokladem toho je i slovenská skupina turistů, která v srpnu Karlovy Vary navštívila. „Byli jsme tu před 2 roky na víkend a turistická karta se nám vyplatila, nabídka byla velmi bohatá. Letos jsme přijeli i s partou přátel, je nás celkem 10 a opět pořizujeme pro všechny Karlovy VARY REGION CARD. Jsme rádi, že nabídka služeb je ještě bohatší a těšíme se na pobyt u Vás,“ říká jedna ze slovenských turistek.

Karlovy VARY REGION CARD, kterou spravuje Infocentrum města Karlovy Vary, zaznamenává každoročně nárůst zájmu. Ke konci srpna tohoto roku činí tento nárůst meziročně téměř 70% a počet navštívených míst je skoro dvojnásobný. Také počty zobrazení na webových stránkách www.karlovyvarycard.cz i sledujících na facebookovém a instagramovém profilu karty se neustále zvyšují. Tento pozitivní trend a spokojenost zákazníků jistě podpoří také chystané zavedení on-line prodeje karty.

0 komentářů

Další články