Dnes:31°C

Zítra:29°C

Neděle 3.7. Radomír
Menu

Dance Party Rolava 2019 Miloslav Kubsa: Návštěvníky obšťastní hlavně djové z Varů

Miloslav Kubsa: Návštěvníky obšťastní hlavně djové z Varů

foto: Dance Party Rolava

15. 07. 2019 - 10:50

Po loňské úspěšné první Dance party na Rolavě se rozhodli organizátoři této akce spolu s KV city centrum, které volnočasový areál Rolava spravuje, jí zopakovat. Přesvědčila je návštěvnost přes 1.200 lidí a dobré ohlasy jak od návštěvníků, tak od pořadatelů i účinkujících. My vám dnes přinášíme rozhovor s hlavním organizátorem DANCE PARTY ZÁPAD, Miloslavem Kubsou, známého také jako DJ Mike.

Co Vás vedlo k uspořádání této akce?
Myšlenka upořádat akci tohoto charakteru se objevila někdy loni na jaře, a tak vzniklo sdružení DANCE PARTY ZÁPAD. Volnočasový areál Rolava je ideálním místem pro pořádání taneční open air akce, alespoň jsme si to od začátku s kolegy diskžokeji mysleli, dokonce jsme o tom byli přesvědčeni.

A tak seskupení DJů zahrálo poprvé loni v létě svoje taneční sety pod širým nebem pro všechny, co na Rolavu přišli. I díky technickému zabezpečení od spřáteleného Mike-sound.cz, které na akci dodalo zastřešené podium, ozvučení i světelnou show, byla akce na dobré úrovni nejenom v rámci obsazení účinkujícími, ale i po technické stránce. A návštěvnost přes 1.200 lidí byla důkazem, že to byl skvělý nápad!

Kdo vše na Dance party účinkuje?
Jsou to DJové především z karlovarského regionu. Nicméně v rámci pestrosti celovečerního tanečního programu většinou pozveme kolegy DJe z Plzně, nebo třeba i Prahy, kteří hrají ve známých místních klubech. V Nové Roli na Dance party, která proběhla v na konci června například zahrál svůj set plzeňský DJ Mr. Bunny, na Rolavě pro změnu zahraje duo Porn Twins DJs, kteří hráli v klubech jako je Roxy, Fléda, Sono, nebo na festivalech Beats for Love, nebo Colors of Ostrava. Většina dělá DJe více jak 10 let, někteří dokonce více jak 20, takže jsme v tomto oboru všichni ostřílení profíci, i když to děláme hlavně pro radost jak svojí, tak především návštěvníků akcí, které děláme.

Jaká je nejbližší budoucnost DANCE PARTY ZÁPAD?
Tak ta úplně nejbližší je právě DANCE PARTY ve volnočasovém areálu Rolava, která bude poslední sobotu v červenci, přesněji 27. července od 18.h. Těšte se na 6 DJů a jejich nadupané taneční sety! Dále ve stejném areálu bude 17. srpna OLDIES PARTY, kde na návštěvníky čeká další diskotéka pod širým nebem, tentokrát v duchu 80´ a 90´ let. Samozřejmě připravujeme další akce, tak sledujte naše facebookové stránky DANCE PARTY ZAPAD.  A na stejném místě najdete kontakty, pokud podobnou akci chcete třeba i u vás.

Další články