Dnes:7°C

Zítra:7°C

Pondělí 24.2. Matěj
Menu

Moc pařil Jednatřicetiletý muž na Karlovarsku poničil auto

Jednatřicetiletý muž na Karlovarsku poničil auto

foto: Policie ČR - Karlovarsko

07. 10. 2019 - 10:23

Jednatřicetiletý muž z Chodova měl v polovině srpna letošního roku společně se svojí přítelkyní navštívit zahradní párty, která se konala na pozemku rodinného domu v menší obci na Karlovarsku. Po svém příchodu měl muž vypít větší množství alkoholu a následně se chovat nevhodně a agresivně.

Po slovním incidentu se svou přítelkyní mu měl majitel rodinného domu sdělit, aby odešel. Muž tak nakonec učinil a poté čekal několik desítek minut na odvoz. Když se ho dočkal, tak měl z vozidla, které pro něj přijelo, vyndat železné kleště a s nimi přistoupit k zaparkovanému automobilu značky Kia. Následně měl na zadních dveřích vystříhat menší otvor. Když si toho majitel automobilu všiml, tak okamžitě vyběhl ven. Po slovní rozepři nakonec jednatřicetiletý muž z místa odjel. Svým jednáním způsobil majiteli škodu téměř 25 tisíc korun.

Policisté z obvodního oddělení Bečov nad Teplou jednatřicetiletému muži sdělili podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Lukáš Blokša
Autor: Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články